‘Kwadratowe koło’

Logo akcji przygotowane przez “Kreatywnym okiem”
Rozpoczynamy nowy, blogowy projekt. “Kwadratowe koło”. W jego ramach przygotuję dla Was kilka wpisów zawierających kreatywne pomysły na spędzenie czasu z dziećmi (początkowo miały być cztery, ale coś czuję przez skórę, że będzie ich więcej), dla których oparciem będą kolejne litery wyrazu “koło”.

Jak łatwo się domyślić, pierwsze zabawy będą dotyczyły “k”, kolejne “o” i tak dalej. Rozmyślając nad początkowym zadanie przygotowałam, wraz z Zakręconą Rodzinką, pierwszą poklatkową animację (może nie jest doskonała, ale bawiliśmy się fantastycznie). Jeśli jeszcze jej nie widzieliście, koniecznie musicie to nadrobić 😀 
Skąd pomysł no “kwadratowe koło”? Otóż, blogosfera pozwala spotkać się osobom o podobnym podejściu do życia. Za sprawą mediów społecznościowych udało mi się poznać autorkę bloga “Kreatywnym okiem” i to ona właśnie zaprosiła mnie do współpracy przy projekcie (za co bardzo dziękuję). Startujemy 6 sierpnia, ale w mojej głowie już kipi od pomysłów (muszę je spisać, żeby nie zapomnieć).

Prócz mnie w akcję zaangażowane są jeszcze trzy inne blogi: <Pracownia bajkowo><Kreatywnie w domu>, no i oczywiście <Kreatywnym okiem>. Liczę na zawiązanie przyjaźni i dalsze wspólne projekty 🙂 Oby się udało.

Wierzę, że przy okazji “Kwadratowego koła”, będziecie bawić się równie dobrze, jak my. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarze “‘Kwadratowe koło’”