O mnie

 zakręcony belfer

Jeśli zastanawiasz się jaką osobą trzeba być, by nazywać siebie zakręconym belfrem, dobrze trafiłeś. Tu postaram się zaspokoić Twoją ciekawość.

Zajrzyj do mojego świata…

Otóż… jestem zakochaną w grach planszowych, logicznych, zręcznościowych poszukiwaczką nowych rozwiązań. Z równie wielkim zacięciem wcielam w życie zwariowane lekcje, co szyję na maszynie różne drobiazgi (głównie kolorowe torby i przytulanki). Czasem tworzę biżuterię, piszę wiersze… Długo by jeszcze wymieniać.

Od lat nauczam języka polskiego, pracuję również jako terapeuta z zakresu diagnozy i terapii pedagogicznej. Każdy kolejny rok jest dla mnie wielką przygodą. Wciąż rozwijam pasję w sobie i swoich uczniach. Musze przyznać, że to wielka frajda 🙂

Poza pracą…

Prywatnie: żona i matka. Zarażająca Pisklęta pasją czytania (zdaje się, że z pozytywnym skutkiem). Szczęśliwa posiadaczka małego zwierzyńca 😉 Niepoprawna miłośniczka książek (zarówno papierowych, jak i elektronicznych).

W sferze marzeń…

Wciąż marzę o wydaniu własnej książki z opowiadaniami dla dzieci 🙂 Być może gdybym nie została nauczycielem, tym własnie zajęłaby się na poważnie. Jak to mówią: co się odwlecze, nie uciecze 😉 Może nadejdzie taki dzień, gdy spotkamy się w księgarni przy półce z bajkami.

Oto ja.

asia krzemińska